Новини

Львівський національний університет імені Івана Франка оголошує додатковий набір вступників у магістратуру

Львівський національний університет імені Івана Франка оголошує додатковий набір вступників на навчання для здобуття ОС магістр у 2022 році на вільні місця ліцензійного обсягу (за кошти фізичних та/або юридичних осіб). Заяви для вступу на навчання необхідно подати через електронний кабінет вступника
з 03 жовтня до 11 жовтня 2022 року. Фахове вступне випробування відбудеться 12.10.2022 р. Детальнішу інформацію можна отримати в Приймальній комісії Університету.
Адреса: вул. Січових Cтрільців, 14.
Телефони: (032) 239 4330, (096) 600 7731.

Львівський національний університет імені Івана Франка оголошує додатковий набір вступників

Львівський національний університет імені Івана Франка оголошує додатковий набір вступників на навчання у 2022 році (за кошти фізичних та/або юридичних осіб) на вільні місця ліцензійного обсягу за ОС бакалавр (на основі повної загальної середньої освіти). Заяви для вступу на навчання потрібно подати з 14 до 27 вересня 2022 року.

Затверджено Правила прийому (нова редакція)

Наказом ректора Львівського національного університету імені Івана Франка №2571 від «11» липня 2022 року затверджено Правила прийому до університету (нова редакція) у 2022 році

Розпочато реєстрацію вступників на участь у магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

У Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочато реєстрацію вступників, які бажають взяти участь  у магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК).  Реєстрація відбуватиметься до 18 липня 2022  року.

Розпочато реєстрацію на участь у творчих конкурсах

До уваги абітурієнтів!!! Розпочато реєстрацію абітурієнтів, які під час вступної кампанії 2022 року претендують на участь у конкурсному відборі для вступу для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на місця державного замовлення та вступають за результатами творчого конкурсу. Детальна інформація на сайті факультету культури і мистецтв.