Реєстрація для складання вступних випробувань для вступу в магістратуру у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Особи, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями

051 «Економіка», 052 «Політологія», 053 «Психологія», 054 «Соціологія», 061 «Журналістика», 071 «Облік і оподаткування»,
072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 081 «Право», 281 «Публічне управління та адміністрування», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 292 «Міжнародні економічні відносини», 293 «Міжнародне право»

         у 2022 році зобов’язані зареєструватися для складання вступних випробувань та отримати екзаменаційний листок  в пункті реєстрації.

Адреси пунктів реєстрації вступників у Львівському національному
університеті імені Івана Франка

ФакультетАдреса електронної пошти для реєстраціїАдреса видачі екзаменаційних листків
Економічнийzno.econom@lnu.edu.uaпр. Свободи, 18 (ауд. 308)
Журналістикиzno.zhurnal@lnu.edu.uaвул. генерала Чупринки, 49 (ауд.201)
Історичнийzno.istoryk@lnu.edu.uaвул. Університетська,1 (ауд.321 )
Міжнародних відносинzno.mizhnar@lnu.edu.uaвул. Січових стрільців, 19 (ауд.101)
Управління фінансами та бізнесуzno.ufb@lnu.edu.uaвул. Коперника, 3 (ауд.203)
Філософськийzno.filosof@lnu.edu.uaвул. Університетська,1 (ауд.316)
Юридичнийzno.yurist@lnu.edu.uaвул. Січових стрільців,14 (ауд.403)

Терміни реєстрації вступників для складання вступних випробувань

Реєстрація вступників, які бажають взяти участь  у магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або  магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК),  відбувається з 27 червня по 18 липня 2022  року.

Перелік документів, необхідних для реєстрації вступника
(подаються скановані копії (фотокопії)):

  1. заява-анкета (Зразок заповнення) із інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  2. документ, що посвідчує особу;
  3. облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  4. довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, ОКРІМ осіб, які навчаються у Львівському національному університеті імені Івана Франка);
  5. документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  6. фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  7. Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання МКТ/МТНК).


За умови дистанційної реєстрації вступник надсилає на електронну адресу приймальної комісії відповідного факультету скановані копії або фотокопії необхідних для реєстрації документів.

У заяві-анкеті вступник ОБОВ’ЯЗКОВО зазначає:

– іноземну мову, завдання з якої має містити тест МКТ (англійська мова, або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
– інформацію про населений пункт, у якому вступник бажає скласти вступні випробування.

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Завершення процедури реєстрації:

Представник Приймальної комісії перевіряє наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вступнику буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у Приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку вступником виявлено помилки, він повинен звернутися до Приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до Приймальної комісії, або поштовим зв’язком (за умови зазначення вступником такої необхідності в заяві-анкеті).

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник Приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

У пункті тестування вступник зобов’язаний пред’явити:

  • Екзаменаційний листок (оформляється при реєстрації в Приймальній комісії);
  • Документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку) (ПАСПОРТ);
  • запрошення-перепустку (роздруковується вступником особисто з власного Кабінету учасника вступних випробувань до магістратури).